Strona główna » Blog » Gaz dla firmy » Sprzedaż gazu oferta dla domu i firmy
Gaz dla firmy

Sprzedaż gazu oferta dla domu i firmy

Sprzedaż gazu oferta

Oferty sprzedaży gazu ziemnego każdego roku są coraz lepiej dopasowane do potrzeb klientów. Standardowy podział na grupy taryfowe i różnicowanie ceny gazu ziemnego w zależności od ilości zużywanego gazu ziemnego to standard, standard, który zaczyna nie wystarczać. Klienci chcą cały czas otrzymywać więcej i płacić mniej. Podpisując umowę na sprzedaż gazu oferta musi być bogata w dodatkowe bonusy. Czy łączona oferta sprzedaży gazu dla domu i firmy spełni oczekiwania wymagających klientów?

Sprzedaż gazu oferta dla domu i firmy

Pisząc o łączonej ofercie dla biznesu kolejność w jakiej wymieniani są odbiorcy usług powinna być następująca: sprzedaż gazu dla firmy i domu. Dużo łatwiej jest znaleźć przedsiębiorcę, który zużywa w domu gaz ziemny niż klienta indywidualnego, który prowadzi firmę zużywającą gaz. W jaki sposób działa oferta sprzedaży gazu dla firmy i domu?

Oferty te kierowane są nie tylko dla właścicieli firm, ale także dla pracowników danej firmy. Jeśli zakład zużywa b. duże ilości gazu ziemnego to sprzedawca w ramach podpisania umowy może dać swoim pracownikom możliwość podpisywania umów indywidualnych na dużo lepszych warunkach. Korzyści z takiego rozwiązania może mieć każda ze stron:

  • sprzedawca gazu zyskuje dodatkowych odbiorców swoich usług
  • właściciel firmy może wykorzystać fakt lepszych umów na gaz jako premii dla pracowników, tak samo jak jest w przypadku dodatkowej opieki medycznej, czy też kart wstępu na obiekty sportowe
  • pracownik będzie płacił mniejsze rachunki za gaz ziemny

Rozwiązanie znalazło już wielu zwolenników. Właściciele firm i pracownicy mogą znać tego typu rozwiązania także za sprawą segmentu ubezpieczeń. Ubezpieczeń zarówno na życie jak i dodatkowych np. na dom czy samochód.

Sprzedaż gazu oferta szyta na miarę

Konkurencja na rynku gazu ziemnego jest bardzo dużo. To świetne informacje przede wszystkim dla odbiorców. Im większa konkurencja tym lepsze oferty, niższe ceny, ale też niestety sporo naciągaczy na których trzeba uważać. Pamiętajmy, że decydując się na podpisanie umowy na gaz ziemny nie działajmy pod wpływem chwili, wizyty handlowca. Sprawdźmy ceny gazu ziemnego dla domu, ceny gazu ziemnego dla firmy i spokojnie oceńmy i wybierzmy najlepszą dla nas opcję. Zmiana sprzedawcy gazu ziemnego daje realne oszczędności. Trzeba tylko dobrze wybrać ofertę sprzedaży gazu.

Zapisywanie
Ocena użytkowników 3 (2 oceny)
Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności