Strona główna » Gazownia Biała Podlaska

Gazownia Biała Podlaska

Przyłączenie nieruchomości do sieci gazowej

By zrealizować przyłączenie do sieci gazowej, trzeba w pierwszej kolejności złożyć wniosek o wydanie warunków przyłączenia gazowego. Kolejnym etapem jest podpisanie umowy o przyłączenie do sieci gazowej oraz zrealizowanie instalacji gazowej, którą może natomiast wykonać również gazownia po podpisaniu z nią odpowiedniej umowy. Ostatnim etapem przyłączenia domu do sieci gazowej jest natomiast montaż licznika gazu. Wszelkie formalności związane z tą kwestią można załatwić również przez internet, gazownia udostępnia dla swoich odbiorców odpowiedni portal przyłączeniowy.

Jak można wstrzymać dostawy gazu ziemnego do domu?

W przypadku rozbudowy instalacji gazowej lub jej naprawy czy montażu, należy ze względu na bezpieczeństwo wstrzymać dostarczanie gazu ziemnego. Wykonać to należy z wykorzystaniem odpowiedniego druku, który należy złożyć do gazowni online, a też osobiście w jednym z jej punktów obsługi klienta. Zatrzymanie dostarczania gazy nie oznacza jednak braku rachunków. Sporządzone rachunki nie będą wyłącznie uwzględniały zużycia gazu ziemnego. Dodatkowo trzeba pamiętać, że zatrzymanie dostaw gazu ziemnego na wniosek klienta jest usługą odpłatną.

Gazownie w innych miastach

Polska Spółka Gazownictwa Biała Podlaska

Kontakt PSG Biała Podlaska

21-500 Biała Podlaska
Sławacinek Stary 6G
tel. 83 888 83 95
faks 83 888 83 93

rejon-stary-slawacinek

 

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności