Strona główna » Gazownia Żory

Gazownia Żory

Wypowiedzenie umowy kompleksowej na dostawę paliwa gazowego

Przy zmianie dostawcy gazu ziemnego i wymówienia umowy kompleksowej jedną z formalności jest powiadomienie o tym gazowni. Powiadomienie o zmianie sprzedawcy gazu należy złożone z wykorzystaniem odpowiedniego wniosku, w którym podane będą informacje o danych odbiorcy, danych wybranego i poprzedniego sprzedawcy i umowie z nim zawartej. Tego rodzaju wnioski do pobrania dostępne są na portalu gazowni. Proces wymówienia umowy kompleksowej na sprzedaż paliwa gazowego oraz zmiany dostawcy jest całkiem bezpłatny.

W jaki sposób wstrzymać dostawy gazu do nieruchomości?

W przypadku przebudowy instalacji gazowej lub jej naprawy czy montażu, trzeba ze względów bezpieczeństwa wstrzymać dostawy gazu. Zrobić to należy za pomocą właściwego dokumentu, który można złożyć do gazowni przez internet, a również osobiście w jednym z jej filii obsługi klienta. Zatrzymanie dostarczania gazy nie oznacza natomiast braku rachunków. Wystawiane faktury nie będą wyłącznie uwzględniały poboru paliwa gazowego. Dodatkowo należy pamiętać, że wstrzymanie dostaw gazu na wniosek odbiorcy jest usługą odpłatną.

Gazownie w innych miastach

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności