Strona główna » Gazownia Wodzisław Śląski

Gazownia Wodzisław Śląski

Podłączenie budynku do sieci gazowej

Żeby zrealizować podłączenie do sieci gazowej, trzeba po pierwsze złożyć dokument o wydanie warunków przyłączenia gazowego. Następnym etapem jest podpisanie umowy o przyłączenie do sieci gazowej oraz wykonanie instalacji gazowej, którą może natomiast wykonać także gazownia po podpisaniu z nią odpowiedniej umowy. Ostatnim etapem podłączenia nieruchomości do sieci gazowej jest natomiast montaż licznika. Wszystkie formalności związane z tą kwestią można uregulować również online, gazownia udostępnia dla swoich odbiorców specjalny portal przyłączeniowy.

Zgłoszenie zmienienia sprzedawcy gazu

W sytuacji, kiedy eBOK gazowni nie działa, należy przede wszystkim sprawdzić, czy wpisywane loginy i hasła są w pełni poprawne. Kiedy problem nadal występuje, warto wiedzieć, że z gazownią można się skontaktować dodatkowo na kilka innych sposobów. Podstawowy z nich to skorzystanie z infolinii gazowni, której numer znaleźć można online na stronie tego przedsiębiorstwa. Druga metoda to natomiast wizyta w oddziale obsługi klientów gazowni.

Gazownie w innych miastach

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności