Strona główna » Gazownia Międzyzdroje

Gazownia Międzyzdroje

Czy można wybrać taryfę gazu?

W przypadku sprzedaży i dostarczania gazu ziemnego odbiorca nie może osobiście wybrać grupy taryfowej, na podstawie której rozliczane będzie jego zużycie. Jest onwobec tego przydzielany do odpowiedniej grupy taryfowej na podstawie rodzaju pobieranego gazu, ilości zużywanego paliwa gazowego w ciągu roku i tego, jak często będą wykonywane odczyty gazomierza. Jednocześnie odbiorca nie ma również wpływu na rodzaj dostarczanego do jego domu gazu, zależy on bowiem od gazowni. Informacje na ten temat można z kolei znaleźć, odwiedzając stronę gazowni online.

Jak można wstrzymać dostawy paliwa gazowego do budynku?

W trakcie rozbudowy instalacji gazowej lub jej naprawy czy montażu, należy ze względów bezpieczeństwa wstrzymać dostarczanie paliwa gazowego. Wykonać to należy za pomocą odpowiedniego druku, który należy złożyć do gazowni przez internet, a także osobiście w jednym z jej filii obsługi klienta. Wstrzymanie dostarczania gazy nie oznacza natomiast braku opłat. Sporządzone rachunki nie będą jedynie posiadały zużycia paliwa gazowego. Dodatkowo warto pamiętać, że wstrzymanie dostaw gazu na prośbę klienta jest usługą płatną.

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności