Strona główna » Gazownia Puławy

Gazownia Puławy

Przyłączenie nieruchomości do sieci gazowej

Aby zrealizować przyłączenie do sieci gazowej, należy po pierwsze złożyć formularz o wydanie warunków przyłączenia gazowego. Kolejnym etapem jest zawarcie umowy o przyłączenie do sieci gazowej oraz wykonanie instalacji gazowej, którą może jednak wykonać także gazownia po podpisaniu z nią odpowiedniej umowy. Ostatnim krokiem podłączenia nieruchomości do sieci gazowej jest natomiast zamontowanie licznika gazu. Wszelkie formalności związane z tą kwestią można uregulować również przez internet, gazownia udostępnia dla swoich klientów odpowiedni portal przyłączeniowy.

Poinformowanie o zmianie dostawcy gazu ziemnego

W sytuacji, kiedy eBOK gazowni nie działa, należy przede wszystkim zweryfikować, czy wprowadzone dane logowania są w pełni poprawne. Jeśli problem nadal występuje, warto pamiętać, że z gazownią można się skontaktować też za pomocą kilku innych sposobów. Pierwszy z nich to skorzystanie z infolinii gazowni, której numer znaleźć można online na stronie tej firmy. Druga metoda to z kolei wizyta w oddziale obsługi klientów gazowni.

Gazownie w innych miastach

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności