Strona główna » Gazownia Puławy » Gazy techniczne Puławy

Gazy techniczne Puławy

Jakie jest przeznaczenie gazów technicznych

Współcześnie gazy techniczne stosowane w różnych branżach. Wykorzystywane są one najczęściej na przykład do spawania, cięcia metali czy też wytwarzania atmosfery ochronnej. W branży spożywczej gazy techniczne zapewniają możliwość na przykład wykonanie obróbki wstępnej produktów oraz wydłużenie ich trwałości. W wielu sytuacjach gazy techniczne są dodatkowo używane jako surowce energetyczne. Ilość możliwości ich zastosowań jest wobec tego tak duża, że trudno sobie wyobrazić bez nich nowoczesny przemysł.

Jak odpowiednio transportować gazy techniczne?

Najczęściej przewóz gazów technicznych mogą realizować wyłącznie odpowiednie przedsiębiorstwa, które stosują do tego specjalne środki transportu posiadające wentylację oraz gazoszczelną przegrodę, która odgradza kabinę kierowcy od zbiorników. Wykorzystywany do użytku niekomercyjnego gaz techniczny może być jednak transportowany z wykorzystaniem aut osobowych. W takiej sytuacji trzeba natomiast pamiętać o tym, aby butla z gazem: była przewożona pionowo, zabezpieczona przed przewróceniem się w samochodzie, właściwie zamknięta, dlatego należy przed jej transportem skontrolować zawory. Dodatkowo nie można również przewozić zbiorników z gazem technicznym w bagażnikach.

Gazy techniczne Puławy. Gaz techniczny lista dostawców:

LPNazwaAdresE-mailTelefonGodziny otwarcia
1 PIM Sp. z o.o. Gazy techniczne Składowa 10, Puławy 81 886 36 66Pon – Pt: 8.00 do 16.00
Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności