Strona główna » Gazownia Poniec

Gazownia Poniec

Wypowiedzenie umowy kompleksowej na dostawę paliwa gazowego

Przy zmianie sprzedawcy gazu i wymówienia umowy kompleksowej jedną ze spraw jest powiadomienie o tym gazowni. Powiadomienie o zmianie sprzedawcy gazu trzeba złożone z wykorzystaniem właściwego druku, w którym wskazane będą informacje o danych odbiorcy, danych wybranego i poprzedniego dostawcy i umowie z nim podpisanej. Tego typu dokumenty do pobrania dostępne są na portalu internetowym gazowni. Proces wymówienia umowy kompleksowej na dostawę gazu i zmiany dostawcy jest całkiem bezpłatny.

W jaki sposób nieprawidłową pracę gazomierza?

W sytuacji, kiedy gazomierz pracuje niewłaściwie, każdy odbiorca gazu ziemnego ma prawo do jego sprawdzenia na żądanie. Wniosek sprawdzenie poprawności wskazań licznika można złożyć przez internet korzystając z portalu gazowni eBOK, a także samodzielnie w jednym z oddziałów obsługi klienta gazowni. Jeśli praca licznika jest właściwa, osoba zlecająca musi natomiast pokryć koszty zrealizowanego badania.

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności