Strona główna » Gazownia Leszno

Gazownia Leszno

Wypowiedzenie umowy kompleksowej na sprzedaż gazu ziemnego

W momencie zmiany sprzedawcy gazu ziemnego i wymówienia umowy kompleksowej jedną z formalności jest powiadomienie o tym gazowni. Powiadomienie o zmianie sprzedawcy paliwa gazowego trzeba złożone z zastosowaniem właściwego wniosku, w którym wskazane będą informacje o danych klienta, danych nowego i starego sprzedawcy i umowie z nim podpisanej. Takie druki do pobrania udostępnione są na portalu gazowni. Proces wypowiedzenia umowy kompleksowej na sprzedaż paliwa gazowego oraz zmiany sprzedawcy jest w pełni bezpłatny.

Jak wstrzymać dostawy gazu do domu?

W przypadku rozbudowy instalacji gazowej lub jej naprawy czy montażu, należy ze względów bezpieczeństwa zatrzymać dostarczanie paliwa gazowego. Zrobić to należy z wykorzystaniem właściwego dokumentu, który można złożyć do gazowni przez internet, a dodatkowo osobiście w jednym z jej punktów obsługi klienta. Zatrzymanie dostaw gazy nie oznacza jednak braku faktur. Sporządzone rachunki nie będą wyłącznie posiadały poboru paliwa gazowego. Dodatkowo należy pamiętać, że zatrzymanie dostaw gazu ziemnego na prośbę klienta jest usługą odpłatną.

Gazownie w innych miastach

Polska Spółka Gazownictwa Leszno

Kontakt PSG Leszno

64-100 Leszno
ul. Przemysłowa 12
tel. 65 525 68 12
faks 65 520 55 94

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności