Strona główna » Gazownia Gozdnica

Gazownia Gozdnica

Rozwiązanie umowy kompleksowej na dostawę gazu

W momencie zmiany sprzedawcy gazu i wymówienia umowy kompleksowej jedną ze spraw jest powiadomienie o tym gazowni. Powiadomienie o zmianie sprzedawcy gazu należy złożone z wykorzystaniem odpowiedniego wniosku, w którym podane będą informacje o danych klienta, danych wybranego i starego dostawcy i umowie z nim podpisanej. Tego typu dokumenty do pobrania dostępne są na portalu internetowym gazowni. Proces wypowiedzenia umowy kompleksowej na dostawę gazu ziemnego oraz zmiany dostawcy jest w pełni bezpłatny.

Jak można niepoprawną pracę licznika?

Jeśli licznik gazu pracuje niewłaściwie, każdy odbiorca gazu ma prawo do jego skontrolowania na żądanie. Formularz skontrolowanie prawidłowości wskazań licznika można złożyć przez internet korzystając z portalu gazowni eBOK, a też samodzielnie w jednym z placówek obsługi klienta gazowni. Jeśli praca licznika jest poprawna, osoba zlecająca musi natomiast zapłacić koszty zrealizowanego badania.

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności