Strona główna » Gazownia Michałowo

Gazownia Michałowo

Rozwiązanie umowy kompleksowej na sprzedaż gazu

Przy zmianie dostawcy paliwa gazowego i wymówienia umowy kompleksowej jedną z formalności jest poinformowanie o tym gazowni. Poinformowanie o zmianie sprzedawcy paliwa gazowego trzeba złożone z zastosowaniem odpowiedniego druku, w którym wskazane będą informacje o danych klienta, danych nowego i poprzedniego dostawcy i umowie z nim podpisanej. Tego rodzaju druki do pobrania dostępne są na portalu internetowym gazowni. Proces wymówienia umowy kompleksowej na sprzedaż gazu ziemnego oraz zmiany dostawcy jest całkiem nieodpłatny.

Jak można niepoprawną pracę licznika gazu?

W przypadku, gdy licznik pracuje nieprawidłowo, wszyscy odbiorcy gazu ziemnego ma prawo do jego skontrolowania na żądanie. Formularz skontrolowanie poprawności wskazań układu pomiarowego można złożyć przez internet korzystając z portalu gazowni eBOK, a dodatkowo samodzielnie w jednym z punktów obsługi klienta gazowni. W przypadku, gdy praca licznika gazu jest poprawna, osoba zlecająca musi natomiast pokryć cenę przeprowadzonego badania.

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności