Strona główna » Gazownia Krosno

Gazownia Krosno

Przyłączenie budynku do sieci gazowej

Aby zrealizować przyłączenie do sieci gazowej, trzeba najpierw złożyć formularz o wydanie warunków przyłączenia gazowego. Późniejszym etapem jest zawarcie umowy o przyłączenie do sieci gazowej oraz stworzenie instalacji gazowej, którą może jednak wykonać też gazownia po zawarciu z nią właściwej umowy. Ostatnim etapem przyłączenia budynku do sieci gazowej jest z kolei montaż gazomierza. Wszelkie formalności związane z tą kwestią można uregulować też online, gazownia udostępnia dla swoich klientów odpowiedni portal przyłączeniowy.

Zgłoszenie zmienienia dostawcy paliwa gazowego

Jeśli eBOK gazowni nie działa, należy przede wszystkim sprawdzić, czy wpisywane loginy i hasła są w pełni odpowiednie. Jeśli problem wciąż występuje, warto pamiętać, że z gazownią można się skontaktować też na kilka innych sposobów. Podstawowy z nich to skorzystanie z infolinii gazowni, której numer znaleźć można przez internet na stronie tej firmy. Druga opcja to natomiast wizyta w oddziale obsługi klientów gazowni.

Gazownie w innych miastach

Polska Spółka Gazownictwa Krosno

Kontakt PSG Krosno

38-400 Krosno
ul. Hutnicza 1
tel. 13 437 54 27

rejon-krosno

 

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności