Strona główna » Gazownia Kędzierzyn-Koźle

Gazownia Kędzierzyn-Koźle

Podłączenie budynku do sieci gazowej

By zrealizować przyłączenie do sieci gazowej, trzeba w pierwszej kolejności złożyć dokument o wydanie warunków przyłączenia gazowego. Późniejszym krokiem jest zawarcie umowy o przyłączenie do sieci gazowej oraz wykonanie instalacji gazowej, którą może jednak wykonać zarazem gazownia po podpisaniu z nią właściwej umowy. Ostatnim krokiem przyłączenia nieruchomości do sieci gazowej jest natomiast zamontowanie licznika gazu. Wszystkie formalności związane z tą kwestią można załatwić jednocześnie przez internet, gazownia udostępnia dla swoich odbiorców specjalny portal przyłączeniowy.

Jak wstrzymać dostawy gazu ziemnego do domu?

W trakcie przebudowy instalacji gazowej lub jej naprawy czy montażu, trzeba ze względu na bezpieczeństwo wstrzymać dostawy gazu. Wykonać to trzeba za pomocą odpowiedniego druku, który należy złożyć do gazowni przez internet, a też osobiście w jednym z jej oddziałów obsługi klienta. Zatrzymanie dostaw gazy nie oznacza jednak braku rachunków. Sporządzone faktury nie będą jedynie uwzględniały zużycia paliwa gazowego. Dodatkowo trzeba pamiętać, że zatrzymanie dostaw gazu na prośbę odbiorcy jest usługą odpłatną.

Gazownie w innych miastach

Polska Spółka Gazownictwa Kędzierzyn Koźle

Kontakt PSG Kędzierzyn Koźle

47-220 Kędzierzyn Koźle
ul. Grunwaldzka 69
tel. 77 482 35 81
faks. 77 483 47 31

rejon-kedzierzyn-kozle

 

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności