Strona główna » Gazownia Prudnik

Gazownia Prudnik

Jak sprawdzić możliwość przyłączenie budynku do sieci gazowej?

Jeśli nie jesteś właścicielem nieruchomości, jednak na przykład przed jego kupieniem chcesz skontrolować, czy może on zostać przyłączony do sieci gazowej, możesz to zrobić za pomocą właściwego druku. Tego typu dokumenty do pobrania gazownia udostępnia na swojej stronie. Po ich wypełnieniu można je złożyć online za pośrednictwem portalu przyłączeniowego gazowni, a również osobiście w punktach obsługi klienta.

Zakup szafki gazowej przeznaczonej na licznik

W trakcie wykonywania podłączenia gazowego przez gazownie szafka gazowa przeznaczona na montaż w niej układu pomiarowo-rozliczeniowego jest zakupywana i montowana przez gazownie. Wobec tego odbiorca musi wyłącznie przygotować odpowiednie miejsce na jej umieszczenie. Istnieje jednak możliwość kupienia szafki gazowej samodzielnie, w takiej sytuacji jej cena zostanie odliczony od ceny zrealizowania przyłącza przez gazownie.

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności