Strona główna » Gazownia Gostyń

Gazownia Gostyń

W jaki sposób sprawdzić możliwość przyłączenie domu do sieci gazowej?

Jeśli nie jesteś właścicielem budynku, jednak na przykład przed jego zakupem chcesz sprawdzić, czy może on zostać podłączony do sieci gazowej, możesz to zrobić za pomocą odpowiedniego druku. Tego typu wnioski do pobrania gazownia udostępnia na swojej stronie. Po ich wypełnieniu można je złożyć przez internet za pomocą portalu przyłączeniowego gazowni, a także osobiście w placówkach obsługi klienta.

Zakup szafki gazowej przystosowanej na gazomierz

Podczas wykonywania podłączenia gazowego przez gazownie szafka gazowa przystosowana na zamontowanie w niej gazomierza jest zakupywana i montowana przez PSG. Dlatego odbiorca musi wyłącznie przygotować właściwe miejsce na jej zamontowanie. Istnieje jednak możliwość zakupienia szafki gazowej samodzielnie, w takiej sytuacji jej cena zostanie odliczony od ceny wykonania podłączenia przez gazownie.

Polska Spółka Gazownictwa Gostyń

Kontakt PSG Gostyń

63-800 Gostyń
ul. Fabryczna 1
tel. 65 572 12 18
faks 65 571 17 13

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności