Strona główna » Gazownia Andrychów

Gazownia Andrychów

W jaki sposób sprawdzić możliwość przyłączenie budynku do sieci gazowej?

Jeżeli nie jesteś właścicielem domu, jednak między innymi przed jego kupieniem chcesz sprawdzić, czy może on zostać podłączony do sieci gazowej, możesz to wykonać z wykorzystaniem odpowiedniego druku. Tego typu formularze do pobrania gazownia udostępnia na swojej stronie. Po ich uzupełnieniu można je złożyć online za pośrednictwem portalu przyłączeniowego gazowni, a dodatkowo osobiście w placówkach obsługi klienta.

Zakup szafki gazowej przystosowanej na gazomierz

Podczas wykonywania przyłącza gazowego przez gazownie szafka gazowa przeznaczona na montaż w niej licznika jest zakupywana i zamontowywana przez PSG. Dlatego odbiorca musi wyłącznie przygotować właściwe miejsce na jej zamontowanie. Istnieje jednak możliwość zakupienia szafki gazowej samodzielnie, w takiej sytuacji jej cena będzie odliczony od kosztu wykonania przyłącza przez gazownie.

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności