Strona główna » Gazownia Jelenia Góra

Gazownia Jelenia Góra

Wymówienie umowy kompleksowej na dostawę gazu ziemnego

Przy zmianie sprzedawcy gazu ziemnego i wymówienia umowy kompleksowej jedną z formalności jest powiadomienie o tym gazowni. Powiadomienie o zmianie dostawcy gazu ziemnego należy złożone z wykorzystaniem odpowiedniego druku, w którym wskazane będą informacje o danych odbiorcy, danych wybranego i poprzedniego sprzedawcy i umowie z nim podpisanej. Takie formularze do pobrania dostępne są na portalu gazowni. Proces wypowiedzenia umowy kompleksowej na dostawę gazu ziemnego oraz zmiany sprzedawcy jest całkowicie bezpłatny.

W jaki sposób zbadać jakość gazu?

Każdy klient gazowni może w przypadku podejrzenia, że dostarczany do jego domu gaz ma nieodpowiednią jakość zlecić jego skontrolowanie. W takim przypadku odbiorca musi sam wybrać laboratorium do przeprowadzenia badania i opłacić je. W przypadku, gdy jednak jakość gazu jest nieodpowiednia, koszt badania ponoszony jest przez gazownie i można ubiegać się od niej o zadośćuczynienie za niedotrzymanie ustaleń zawartej umowy.

Gazownie w innych miastach

Polska Spółka Gazownictwa Jelenia Góra

Kontakt PSG Jelenia Góra

58-560 Jelenia Góra
ul. Lubańska 23 a
tel. 75 754 76 25
faks 75 755 71 11

rejon-jelenia-gora

 

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności