Strona główna » Gazownia Góra Kalwaria

Gazownia Góra Kalwaria

Zakup szafki gazowej przeznaczonej na układ pomiarowo-rozliczeniowy

Podczas realizowania podłączenia gazowego przez gazownie szafka gazowa przeznaczona na montaż w niej licznika jest zakupywana i zamontowywana przez gazownie. Dlatego odbiorca musi wyłącznie przygotować odpowiednie miejsce na jej umieszczenie. Istnieje jednak możliwość zakupienia szafki gazowej osobiście, w takim przypadku jej cena zostanie odliczony od kosztu wykonania przyłącza przez gazownie.

Podłączenie domu do sieci gazowej

Żeby zrealizować podłączenie do sieci gazowej, należy w pierwszej kolejności złożyć formularz o wydanie warunków przyłączenia gazowego. Późniejszym etapem jest zawarcie umowy o przyłączenie do sieci gazowej i zrealizowanie instalacji gazowej, którą może natomiast wykonać jednocześnie gazownia po zawarciu z nią właściwej umowy. Ostatnim etapem podłączenia nieruchomości do sieci gazowej jest z kolei montaż licznika gazu. Wszystkie formalności związane z tą sprawą można uregulować też online, gazownia udostępnia dla swoich odbiorców odpowiedni portal przyłączeniowy.

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności