Strona główna » Gazownia Aleksandrów Kujawski

Gazownia Aleksandrów Kujawski

Zakup szafki gazowej przeznaczonej na licznik

W trakcie wykonywania podłączenia gazowego przez gazownie szafka gazowa przeznaczona na montaż w niej układu pomiarowo-rozliczeniowego jest zakupywana i montowana przez gazownie. Wobec tego odbiorca musi wyłącznie przygotować odpowiednie miejsce na jej umieszczenie. Istnieje jednak możliwość kupienia szafki gazowej samodzielnie, w takiej sytuacji jej cena zostanie odliczony od ceny zrealizowania przyłącza przez gazownie.

Przyłączenie domu do sieci gazowej

Żeby zrealizować przyłączenie do sieci gazowej, należy najpierw złożyć formularz o wydanie warunków przyłączenia gazowego. Następnym etapem jest zawarcie umowy o przyłączenie do sieci gazowej oraz stworzenie instalacji gazowej, którą może natomiast wykonać również gazownia po zawarciu z nią odpowiedniej umowy. Ostatnim krokiem podłączenia nieruchomości do sieci gazowej jest z kolei montaż licznika. Wszystkie formalności związane z tą kwestią można uregulować także online, gazownia udostępnia dla swoich odbiorców odpowiedni portal przyłączeniowy.

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności