Strona główna » Gazownia Wasilków

Gazownia Wasilków

Zakup szafki gazowej przystosowanej na gazomierz

Podczas wykonywania przyłącza gazowego przez gazownie szafka gazowa przeznaczona na montaż w niej licznika jest zakupywana i zamontowywana przez PSG. Dlatego odbiorca musi wyłącznie przygotować właściwe miejsce na jej zamontowanie. Istnieje jednak możliwość zakupienia szafki gazowej samodzielnie, w takiej sytuacji jej cena będzie odliczony od kosztu wykonania przyłącza przez gazownie.

Podłączenie nieruchomości do sieci gazowej

Żeby wykonać przyłączenie do sieci gazowej, należy najpierw złożyć dokument o wydanie warunków przyłączenia gazowego. Późniejszym krokiem jest zawarcie umowy o przyłączenie do sieci gazowej i stworzenie instalacji gazowej, którą może jednak wykonać jednocześnie gazownia po zawarciu z nią odpowiedniej umowy. Ostatnim etapem przyłączenia budynku do sieci gazowej jest z kolei montaż licznika. Wszelkie formalności związane z tą sprawą można uregulować też online, gazownia udostępnia dla swoich klientów odpowiedni portal przyłączeniowy.

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności