Strona główna » Blog » dystrybucja paliw gazowych » BOK gazownia

Biura obsługi klientów czyli w skrócie BOK, to miejsce gdzie możemy załatwić podstawowe sprawy takie jak np. płatność za rachunek za gaz. Możemy także przyjść z dużo bardziej skomplikowanymi sprawami związanymi z przyłączeniami gazowymi lub awariami. Tak czy inaczej biura dostępne dla klientów, którzy nie chcą korzystać z eBOK czyli elektronicznych biur obsługi klienta cieszą się cały czas spory obłożeniem i popularnością

BOK gazownia najbliżej mojego miejsca zamieszkania

W artykule celowo używamy potocznego zwrotu określającego zakład gazowy, który najczęściej kojarzony jest z firmą PGNiG lub PSGaz. Pierwsza to główny sprzedawca gazu ziemnego w Polsce. Druga odpowiada na zdecydowanie największym obszarze naszego kraju za dystrybucję gazu ziemnego w Polsce. BOK gazownia ma swoje. W praktyce te 2 firmy to niezależne podmioty świadczące różne usługi na rynku gazu ziemnego w Polsce. W jaki sposób znaleźć jednostkę znajdującą się najbliżej mojego miejsca zamieszkania? Nic bardziej prostego. Na naszej stronie znajdują się dwie mapy, na którym można wyszukać BOK znajdujący się najbliżej naszego miejsca zamieszkania.

Jeśli szukacie biura obsługi klienta koniecznie odwiedźcie stronę: PGNiG biuro obsługi klienta

Adresy do firmy znajdziecie wchodzą na naszą stronę: PSGaz dystrybucja gazu ziemnego

Jeśli natomiast szukacie informacji na temat spraw związanych z dystrybucją gazu ziemnego od innej firmy niż Polska Spółka Gazownictwa, zapraszamy na wyszukiwarkę dystrybutorów gazu ziemnego w Polsce.

BOK gazownia PGNiG jakie umowy, dokumenty, sprawy załatwimy?

Decydując się na wizytę w placówce firmy PGNiG będziemy mogli załatwić przede wszystkim sprawy związane z płatnościami za rachunek za gaz ziemny, będziemy mogli podpisać nową umowę na gaz ziemny lub zaktualizować obecną. W przypadku umów na gaz ziemny, inaczej niż w przypadku prądu mamy dużo mniejsze pole manewru związane z przydzieleniem nas do grupy taryfowej. O tym w jakiej się znajdujemy decyduje przede wszystkim nasze średnie roczne zużycie gazu ziemnego. Sami możemy mieć wpływ praktycznie tylko i wyłącznie na częstotliwość odczytów licznika na gaz ziemny.

BOK gazownia PSGAZ w przypadku przyłącza gazowe do domu, firmy i dystrybucji

Kto powinien udać się do tzw. gazowni? Osoby, które chcą przede wszystkim załatwić sprawy związane z przyłączem gazu ziemnego i sprawami związanymi z rozbudową sieci dystrybucyjnej gazu. Jeśli chcielibyśmy uzyskać dokładnych informacji kiedy planowana jest np. budowa sieci dystrybucyjnej na naszym osiedlu udajemy się do firmy odpowiedzialnej za dostarczenie nam gazu do domu lub firmy.

W przypadku przedsiębiorstw często zdarza się konieczność zwiększenia mocy przyłączeniowej. W tym wypadku również biura spółki Ps Gaz są odpowiednim adresatem naszych pytań w tym zakresie.

Zapisywanie
Ocena użytkowników 5 (1 ocena)
Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności