Strona główna » Blog » Ranking sprzedawców gazu » Ranking dostawców gazu 2014
Ranking sprzedawców gazu

Ranking dostawców gazu 2014

porónywarka cen gazu
Pierwszy w Polsce ranking dostawców gazu ziemnego 2014. Sprawdź kto zasłużył na miano najlepszego dostawcy gazu w minionym roku i dlaczego.

Przygotowywanie każdego rankingu budzi emocje zarówno ze strony czytelników rankingu jaki i przede wszystkim po stronie sprzedawców gazu ziemnego. Bierze się to z faktu, że w zależności od przyjętych kryteriów wyniki takiego rankingu mogą być różne. Zawsze natomiast będzie tak, że Ci którzy takie zestawienie wygrywają – cieszą się i chwalą wynikiem na prawo i lewo, natomiast podmioty, które w rankingu dostawców gazu zajęły miejsca odległe nie odnoszą się do wyników lub swoją pozycję usprawiedliwiają niewłaściwie czy nierzetelnie przeprowadzonym porównaniem.

Ranking dostawców gazu na poważnie

Zdać sobie musimy sprawę, że rok 2014 był pierwszym rokiem, w którym ilość zmian sprzedawcy gazu była zauważalna. W związku z tym trudno jest nam przygotować rzetelny ranking, który będzie w pełni oddawał sytuację na rynku energii. Nie zostawiając naszych czytelników jednak bez odpowiedzi to znaczy, kto może zyskać miano najlepszego dostawcy gazu odeślemy do dwóch adresów:

  1. Pierwszym z nich będzie nasz wpis na temat najlepszego sprzedawcy gazu w roku 2014 w którym wymieniliśmy firmy najbardziej aktywne na rynku, szczególnie w 2 połowie roku
  2. Drugim są porównywarki cen gazu, które tworzą swojego rodzaju aktualny ranking dostawców gazu, który obejmuje głównie kryterium najważniejsze czyli cenę za paliwo gazowe

Ranking dostawców gazu 2015

Ze swojej strony możemy Was zapewnić, że za lekko ponad 9 miesięcy przygotujemy dla Was najbardziej rzetelny ranking dostawców gazu. Rok 2015, który trwa to pierwszy rok, w którym będziemy mogli obserwować aktywność sprzedawców gazu przez całe 12 miesięcy. Problemy związane z uzyskiwaniem koncesji już praktycznie nie istnieją, dlatego warto naszym zdaniem z takiej możliwości skorzystać, bo jest w czym wybierać.

Jakie kryteria brać pod uwagę przy rankingu dostawców gazu?

To co z pewnością będzie najważniejsze nie tylko dla nas, ale przede wszystkim dla użytkowników to cena za gaz ziemny, kryteriami które są niemniej istotne to z pewnością:

  • długość obowiązywania umowy
  • stałość ceny
  • termin płatności faktury
  • obsługa klienta
  • długość trwania formalności związanych ze zmianą
  • możliwość wypowiedzenia umowy
  • i pewnie jeszcze coś znajdziemy 🙂

Ranking przez nas przygotowany z pewnością nie będzie miał na celu promowania danego sprzedawcy, ale pokazania Wam czytelnicy na co należy w większym stopniu zwrócić uwagę decydują się zmienić sprzedawcę gazu ziemnego i komu warto zaufać.

Zapisywanie
Ocena użytkowników 0 (0 oceny)
Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności