Strona główna » Blog » Sprzedawcy gazu » Multimedia gaz aktualizuje ofertę
Sprzedawcy gazu

Multimedia gaz aktualizuje ofertę

multimedia gaz
Multimedia gaz ziemny sprzedaje zarówno do gospodarstw domowych jak i firm. Czy atrakcyjna cena gazu w pierwszym okresie obowiązywania umowy zostaje utrzymana przez cały okres obowiązywania umowy?

O ofercie firmy Multimedia już na naszych stronach pisaliśmy. Przyszedł czas na aktualizację oferty. Czy jest ona bardziej korzystna od wcześniej promowanej? Sprawdźmy

Multimedia gaz ziemny do domu – podstawowe informacje

Oferta firmy Multimedia o nazwie „Gaz z obniżką ceny” kierowana jest przede wszystkich do małych i średnich odbiorców gazu ziemnego, którzy rozliczają się w taryfach gazowych od W-1 do maksymalnie W-4. Oferta dostępna jest w punktach sprzedaży firmy, a także usługę można zamówić telefonicznie. Co istotne, sprzedawca w &8 gwarantuje brak podwyżek cen gazu ziemnego w okresie obowiązywania umowy dodatkowo informując, że jeśli w trakcie trwania umowy stawki w jego taryfach ulegną obniżeniu, automatycznie lepsze ceny zostaną nam zaktualizowane. Cena gazu w trakcie trwania umowy jest różna, najniższa w pierwszym roku trwania umowy -do końca 2016 roku i wynosi 10,882 gł/kWh, później wzrasta do poziomu 12,091 zł/kWh.

Ogólne warunku umowy z firmą Multimedia

W ogólnych warunkach umowy możemy dowiedzieć się o następujących kwestiach:

 • długość obowiązywania umowy to 36 miesięcy
 • wypowiedzenie umowy przy końcu okresu obowiązywania umowy: od 1 miesiąca
 • o przypadkach w jakich sprzedawca gazu może wypowiedzieć umowę z winy kupującego (np. gdy nie są regulowane w terminie należności)
 • w przypadku chęci wcześniejszego rozwiązania umowy przez Klienta, sprzedawca za skrócony okres obowiązywania umowy naliczy karę 25 zł za każd miesiąc pozostały do końca umowy

Cena gazu Multimedia – oferta dla domu

Jak pokazuje poniższa tabela ceny gazu ziemnego dla odbiorców końcowych w prezentowanej ofercie są niższe od cen taryfowych PGNiG. Pokazane są stawki dla firmy Multimedia obowiązują w latach 2017 i 2018.

Grupa taryfowaCena brutto Multimedia
[gr/kWh]
Cena brutto PGNiG [gr/kWh]RóżnicaKwota Brutto Multimedia [opłata abonamentowa] zł/mcśr. kwota brutto PGNiG [opłata abonamentowa] zł/mcRóżnica
W – 112,09112,0910%4,315,70 -24,4%
W – 212,09112,0910%7,078,34 -15,2%
W – 312,09112,0910%8,3010,17 -18,4%
W – 412,09112,0910%21,5319,50 +10,41%

Ocena atrakcyjności oferty

Na koniec nie pozostaje nam nic innego jak podsumować ofertę zmiany sprzedawcy gazu na firmę Energa. Jak zawsze odniesiemy się do naszych kryteriów rankingowych:

 1. Cena za kWh: 0 pkt
 2. Wysokość opłaty abonamentowej: 2 pkt
 3. Informacje na temat ceny gazu w ofercie: 2 pkt
 4. Okres obowiązywania umowy: 1 pkt
 5. Okres wypowiedzenia umowy: 2 pkt
 6. Umieszczanie dodatkowych opłat: 1 pkt
 7. Możliwości zawarcia umowy: 1 pkt

Wynik: 9/14 pkt

Nasza ocena oferty firmy Multimedia Gaz z obniżką ceny jest wysoka, czy jest oferta którą oceniliśmy równie korzystnie? Sprawdź oferty innych sprzedawców gazu ziemnego w naszym zestawieniu!

Zapisywanie
Ocena użytkowników 5 (1 ocena)

Porównywarka ofert gazu

Przeczytaj także

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności