Strona główna » Gazownia Suwałki

Gazownia Suwałki

Wymówienie umowy kompleksowej na dostawę paliwa gazowego

Przy zmianie dostawcy paliwa gazowego i wymówienia umowy kompleksowej jedną z formalności jest poinformowanie o tym gazowni. Powiadomienie o zmianie sprzedawcy gazu ziemnego należy złożone z wykorzystaniem odpowiedniego dokumentu, w którym wskazane będą informacje o danych klienta, danych nowego i poprzedniego sprzedawcy i umowie z nim zawartej. Tego rodzaju formularze do pobrania udostępnione są na portalu internetowym gazowni. Proces wypowiedzenia umowy kompleksowej na sprzedaż gazu oraz zmiany sprzedawcy jest całkowicie bezpłatny.

W jaki sposób wstrzymać dostawy gazu ziemnego do domu?

W trakcie rozbudowy instalacji gazowej lub jej naprawy czy montażu, należy ze względu na bezpieczeństwo zatrzymać dostawy paliwa gazowego. Wykonać to trzeba z wykorzystaniem odpowiedniego dokumentu, który należy złożyć do gazowni przez internet, a też osobiście w jednym z jej filii obsługi klienta. Wstrzymanie dostaw gazy nie oznacza jednak braku rachunków. Wystawiane faktury nie będą wyłącznie uwzględniały poboru paliwa gazowego. Dodatkowo trzeba pamiętać, że wstrzymanie dostaw gazu ziemnego na prośbę klienta jest usługą płatną.

Gazownie w innych miastach

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności