Strona główna » Gazownia Jabłonowo Pomorskie

Gazownia Jabłonowo Pomorskie

W jaki sposób zbadać jakość gazu ziemnego?

Wszyscy klienci gazowni może w sytuacji podejrzenia, że dostarczany do jego domu gaz ma niewłaściwą jakość zlecić jego badanie. W takim przypadku odbiorca musi osobiście wybrać laboratorium do przeprowadzenia badania oraz zapłacić za nie. Jeśli jednak jakość gazu ziemnego jest zbyt niska, koszt badania opłacany jest przez gazownie i można ubiegać się od niej o odszkodowanie za niedotrzymanie ustaleń podpisanej umowy.

Przyłączenie nieruchomości do sieci gazowej

By zrealizować przyłączenie do sieci gazowej, należy najpierw złożyć wniosek o wydanie warunków przyłączenia gazowego. Późniejszym etapem jest zawarcie umowy o przyłączenie do sieci gazowej i zrealizowanie instalacji gazowej, którą może natomiast wykonać dodatkowo gazownia po zawarciu z nią właściwej umowy. Ostatnim krokiem przyłączenia nieruchomości do sieci gazowej jest z kolei montaż licznika gazu. Wszelkie formalności związane z tą kwestią można załatwić też online, gazownia udostępnia dla swoich klientów specjalny portal przyłączeniowy.

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności