Strona główna » Gazownia Starogard Gdański

Gazownia Starogard Gdański

Podłączenie budynku do sieci gazowej

Aby zrealizować przyłączenie do sieci gazowej, należy najpierw złożyć wniosek o wydanie warunków przyłączenia gazowego. Następnym etapem jest podpisanie umowy o przyłączenie do sieci gazowej i stworzenie instalacji gazowej, którą może jednak wykonać również gazownia po zawarciu z nią odpowiedniej umowy. Ostatnim krokiem podłączenia domu do sieci gazowej jest z kolei zamontowanie licznika gazu. Wszelkie formalności związane z tą sprawą można załatwić również online, gazownia udostępnia dla swoich odbiorców specjalny portal przyłączeniowy.

Zgłoszenie zmienienia dostawcy paliwa gazowego

Jeśli eBOK gazowni nie działa, trzeba przede wszystkim zweryfikować, czy wprowadzone loginy i hasła są w pełni poprawne. Gdy problem stale występuje, warto wiedzieć, że z gazownią można się skontaktować także na kilka innych sposobów. Podstawowy z nich to skorzystanie z infolinii gazowni, której numer znaleźć można przez internet na stronie tego przedsiębiorstwa. Druga opcja to z kolei wizyta w oddziale obsługi klientów gazowni.

Gazownie w innych miastach

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności