Strona główna » Gazownia Stalowa Wola

Gazownia Stalowa Wola

Przyłączenie nieruchomości do sieci gazowej

By zrealizować przyłączenie do sieci gazowej, należy najpierw złożyć wniosek o wydanie warunków przyłączenia gazowego. Późniejszym etapem jest zawarcie umowy o przyłączenie do sieci gazowej i zrealizowanie instalacji gazowej, którą może natomiast wykonać dodatkowo gazownia po zawarciu z nią właściwej umowy. Ostatnim krokiem przyłączenia nieruchomości do sieci gazowej jest z kolei montaż licznika gazu. Wszelkie formalności związane z tą kwestią można załatwić też online, gazownia udostępnia dla swoich klientów specjalny portal przyłączeniowy.

W jaki sposób wstrzymać dostawy gazu do nieruchomości?

W trakcie remontu instalacji gazowej lub jej naprawy czy montażu, trzeba ze względów bezpieczeństwa zatrzymać dostawy gazu. Wykonać to należy za pomocą odpowiedniego dokumentu, który można złożyć do gazowni online, a także osobiście w jednym z jej punktów obsługi klienta. Zatrzymanie dostarczania gazy nie oznacza jednak braku faktur. Wystawiane rachunki nie będą jedynie uwzględniały zużycia gazu ziemnego. Dodatkowo warto pamiętać, że zatrzymanie dostaw gazu na wniosek klienta jest usługą płatną.

Gazownie w innych miastach

Polska Spółka Gazownictwa Stalowa Wola

Kontakt PSG Stalowa Wola

37-450 Stalowa Wola
ul. 1. Sierpnia 34 A
tel. 15 842 08 90

rejon-stalowa-wola

 

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności