Strona główna » Gazownia Siedlce

Gazownia Siedlce

Wypowiedzenie umowy kompleksowej na sprzedaż gazu ziemnego

W momencie zmiany sprzedawcy paliwa gazowego i wypowiedzenia umowy kompleksowej jedną z formalności jest powiadomienie o tym gazowni. Powiadomienie o zmianie dostawcy paliwa gazowego powinno być złożone z wykorzystaniem właściwego wniosku, w którym podane będą informacje o danych klienta, danych wybranego i poprzedniego sprzedawcy i umowie z nim zawartej. Tego rodzaju dokumenty do pobrania dostępne są na portalu internetowym gazowni. Proces wymówienia umowy kompleksowej na sprzedaż gazu ziemnego i zmiany sprzedawcy jest w pełni darmowy.

W jaki sposób wstrzymać dostawy paliwa gazowego do domu?

Podczas rozbudowy instalacji gazowej lub jej naprawy czy montażu, należy ze względów bezpieczeństwa zatrzymać dostawy gazu ziemnego. Wykonać to trzeba z wykorzystaniem odpowiedniego druku, który należy złożyć do gazowni przez internet, a także osobiście w jednym z jej punktów obsługi klienta. Zatrzymanie dostarczania gazy nie oznacza natomiast braku faktur. Wystawiane rachunki nie będą jedynie uwzględniały zużycia paliwa gazowego. Dodatkowo warto pamiętać, że zatrzymanie dostaw paliwa gazowego na wniosek odbiorcy jest usługą odpłatną.

Gazownie w innych miastach

Kontakt PSG Siedlce

08-110 Siedlce
ul. Garwolińska 88
tel. 25 643 53 81
faks 25 643 54 25

rejon-siedlce

 

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności