Strona główna » Gazownia Koniecpol

Gazownia Koniecpol

Jakie dokumenty są potrzebne do podpisania umowy na sprzedaż i dostawę gazu w gazowni?

Osoby, które planują zawrzeć pierwszą umowę z gazownią na sprzedaż gazu osobiście lub deklarują odbiór gazu większy niż 110 kWh/h mają możliwość to zrobić w biurze obsługi klienta. Niezbędne będą do tego jednak takie dokumenty jak: dowód tożsamości, oświadczenie o wyborze dostawcy rezerwowego, potwierdzenie tytułu prawnego do domu. Na podstawie tych informacji pracownik przygotuje umowę na dostawę i dostarczanie paliwa gazowego, a cała procedura podpisywania jej zajmie nie więcej niż godzinę.

Jak wskazać odczyt licznika?

Aby rozliczyć się z dostawy gazu, trzeba regularnie podawać aktualne wskazania gazomierza. Wykonać to można z kolei za pomocą dwóch różnych sposobów. Pierwszym sposobem na podanie stanu licznika gazu jest skorzystanie z eBOK gazowni, na którym można też sprawdzić między innymi faktury za gaz i historię zużycia gazu ziemnego. Kolejna metoda polega z kolei na skorzystaniu z infolinii gazowni. Brak wskazania odczytu do gazowni skutkuje z kolei sporządzeniem rachunki na bazie danych szacunkowych.

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności