Strona główna » Gazownia Siedlce » Gazy techniczne Siedlce

Gazy techniczne Siedlce

Czym jest gaz techniczny?

Gazy techniczne to gazy czy też ich mieszanki, które w ciekłym stanie skupienia oferowane są zazwyczaj w specjalnych zbiornikach. Przeznaczone są one do różnych procesów produkcyjnych w branży przemysłowej. Gazy techniczne stosowane są również w medycynie, branży spożywczej, w trakcie badań naukowych. Większość z nas spotyka się z nimi prawie codziennie, nie wiedząc o tym. Gazy techniczne sprzedawane są wobec tego przez wiele różnorodnych przedsiębiorstw w Polsce.

W jaki sposób właściwie transportować gazy techniczne?

Ogólnie rzecz biorąc transport gazów technicznych mogą realizować jedynie odpowiednie przedsiębiorstwa, które wykorzystują do tego specjalne środki transportu posiadające wentylację i gazoszczelną przegrodę, która odgradza kabinę kierowcy od zbiorników. Stosowany do użytku niekomercyjnego gaz techniczny może być jednak transportowany z zastosowaniem samochodów osobowych. W takim przypadku należy natomiast mieć na uwadze, aby butla z gazem: była ułożona w pozycji pionowej, ochroniona przed przemieszczaniem się w pojeździe, szczelnie zamknięta, dlatego należy przed jej transportem sprawdzić zawory. Co więcej nie należy również przewozić zbiorników z gazem technicznym w bagażnikach.

Gazy techniczne Siedlce. Gaz techniczny lista dostawców:

LPNazwaAdresE-mailTelefonGodziny otwarcia
1 Gazy Techniczne Messer Brzeska 132B, 08-110 Siedlce 25 633 02 23Pon – Pt: 7.00 do 17.00

Sobota: 7:00 do 14:00

2 Krypton Sp. z o.o. Wałowa 6, 08-110 Siedlce 25 644 05 95Pon – Pt: 7.00 do 15.00
Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności