Strona główna » Gazownia Przysucha

Gazownia Przysucha

Jakie informacje są potrzebne do podpisania umowy na dostawę i dostawę gazu ziemnego w gazowni?

Odbiorcy, którzy planują podpisać pierwszą umowę z gazownią na dostawę gazu ziemnego osobiście lub deklarują odbiór gazu ziemnego większy niż 110 kWh/h mają możliwość to wykonać w oddziale obsługi klienta. Niezbędne będą do tego jednak takie dokumenty jak: dowód tożsamości, oświadczenie o wyborze sprzedawcy rezerwowego, potwierdzenie tytułu prawnego do nieruchomości. Na bazie tych dokumentów przedstawiciel firmy przygotuje umowę na dostawę i dostarczanie paliwa gazowego, a cała procedura podpisywania jej zajmie nie więcej niż godzinę.

Zakup szafki gazowej przystosowanej na licznik

W momencie realizowania podłączenia gazowego przez gazownie szafka gazowa przeznaczona na montaż w niej gazomierza jest kupowana i montowana przez PSG. W związku z tym odbiorca musi jedynie przygotować odpowiednie miejsce na jej umieszczenie. Istnieje jednak możliwość zakupienia szafki gazowej samodzielnie, w takiej sytuacji jej cena będzie odliczony od kosztu zrealizowania przyłącza przez gazownie.

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności