Strona główna » Gazownia Radomsko

Gazownia Radomsko

Przyłączenie domu do sieci gazowej

By wykonać przyłączenie do sieci gazowej, należy po pierwsze złożyć dokument o wydanie warunków przyłączenia gazowego. Kolejnym krokiem jest zawarcie umowy o przyłączenie do sieci gazowej oraz wykonanie instalacji gazowej, którą może jednak wykonać też gazownia po podpisaniu z nią właściwej umowy. Ostatnim etapem podłączenia domu do sieci gazowej jest z kolei montaż licznika. Wszelkie formalności związane z tą sprawą można załatwić również online, gazownia udostępnia dla swoich klientów specjalny portal przyłączeniowy.

Zgłoszenie zmienienia dostawcy gazu

W przypadku, gdy eBOK gazowni nie działa, trzeba przede wszystkim sprawdzić, czy wpisywane loginy i hasła są w pełni poprawne. Gdy problem nadal występuje, warto pamiętać, że z gazownią można się skontaktować również na kilka innych sposobów. Pierwszy z nich to skorzystanie z infolinii gazowni, której numer znaleźć można online na portalu tego przedsiębiorstwa. Druga metoda to z kolei wizyta w placówce obsługi klientów gazowni.

Gazownie w innych miastach

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności