Strona główna » Gazownia Izbica Kujawska

Gazownia Izbica Kujawska

Jak drogie jest podłączenie budynku do sieci gazowej?

Orientacyjny cennik opłaty związanej z wykonaniem podłączenia domu do sieci gazowej to plus minus 2 tysiące złotych netto, w przypadku klientów indywidualnych, których przyłącze ma długość do 15 metrów. Wszystkie koszty za podłączenie budynku do sieci gazowej są zawarte w zawieranej umowie z gazownią na podstawie wydanych warunków podłączenia do sieci i taryf Polskiej Spółki Gazownictwa. Co więcej do kosztów przyłączenia sieci gazowej do budynku należy też doliczyć cenę wewnętrznej instalacji gazowej.

Jak można skontaktować się z gazownią?

Planując skontaktować się z gazownią, można wykorzystać parę dostępnych sposobów. Pierwszy z nich to logowanie się na BOK gazowni, gdzie można na przykład w bezproblemowy sposób: podać stan licznika gazu, pobrać fakturę za paliwo gazowe, zaktualizować swoje dane, złożyć reklamacje. Inne sposoby kontaktu z gazownią to natomiast skorzystanie z infolinii. Telefony do Polskiej Spółki Gazownictwa przydzielone są oddzielnie dla każdego terenu kraju, za sprawą tego obsługa zgłoszeń przebiega szybko i bezproblemowo. Dodatkowo wszystkie formalności związane z dostarczaniem i sprzedażą gazu ziemnego można także załatwić stacjonarnie w jednym z biur obsługi klienta Polskiej Spółki Gazownictwa.

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności