Strona główna » Gazownia Miłakowo

Gazownia Miłakowo

Jak wskazać odczyt licznika?

Aby rozliczyć się z dostawy gazu, trzeba regularnie podawać aktualne wskazania gazomierza. Wykonać to można z kolei za pomocą dwóch różnych sposobów. Pierwszym sposobem na podanie stanu licznika gazu jest skorzystanie z eBOK gazowni, na którym można też sprawdzić między innymi faktury za gaz i historię zużycia gazu ziemnego. Kolejna metoda polega z kolei na skorzystaniu z infolinii gazowni. Brak wskazania odczytu do gazowni skutkuje z kolei sporządzeniem rachunki na bazie danych szacunkowych.

Jak można sprawdzić możliwość podłączenie nieruchomości do sieci gazowej?

Jeśli nie jesteś właścicielem nieruchomości, jednak między innymi przed jego zakupem chcesz sprawdzić, czy może on zostać podłączony do sieci gazowej, możesz to wykonać z wykorzystaniem odpowiedniego wniosku. Tego typu wnioski do pobrania gazownia udostępnia na swojej stronie. Po ich uzupełnieniu mogą zostać one złożone przez internet za pomocą portalu przyłączeniowego gazowni, a również osobiście w biurach obsługi klienta.

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności