Strona główna » Gazownia Piaski

Gazownia Piaski

W jaki sposób podać odczyt licznika gazu?

Aby rozliczyć się z dostawy gazu ziemnego, należy regularnie przekazywać aktualne wskazania licznika. Wykonać to można z kolei za pomocą dwóch różnych sposobów. Pierwszym sposobem na podanie stanu licznika gazu jest skorzystanie z eBOK gazowni, na którym można również sprawdzić między innymi należności za gaz i historię zużycia paliwa gazowego. Druga metoda polega z kolei na skorzystaniu z infolinii gazowni. Brak podania odczytu do gazowni skutkuje natomiast wystawieniem faktury na bazie informacji szacunkowych.

Jak można sprawdzić możliwość przyłączenie nieruchomości do sieci gazowej?

Jeżeli nie jesteś właścicielem nieruchomości, jednak między innymi przed jego zakupem chcesz skontrolować, czy może on zostać podłączony do sieci gazowej, możesz to wykonać z wykorzystaniem odpowiedniego dokumentu. Tego rodzaju druki do pobrania gazownia udostępnia na swoim portalu internetowym. Po ich wypełnieniu mogą zostać one złożone online za pośrednictwem portalu przyłączeniowego gazowni, a również osobiście w biurach obsługi klienta.

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności