Strona główna » Gazownia Pełczyce

Gazownia Pełczyce

Ile trzeba zapłacić za podłączenie nieruchomości do sieci gazowej?

Orientacyjny cennik kosztów związanych z wykonaniem podłączenia domu do sieci gazowej to mniej więcej 2 tysiące złotych netto, w przypadku klientów indywidualnych, których podłączenie ma długość nie większą niż 15 metrów. Wszelkie opłaty za podłączenie domu do sieci gazowej są wskazywane w podpisywanej umowie z gazownią na bazie wydanych warunków podłączenia do sieci oraz taryf Polskiej Spółki Gazownictwa. Co więcej do kosztów podłączenia sieci gazowej do budynku trzeba dodatkowo doliczyć koszt wewnętrznej instalacji gazowej.

Jak można skontaktować się z gazownią?

Chcąc skontaktować się z gazownią, można skorzystać z kilku dostępnych metod. Jeden z nich to logowanie się na BOK gazowni, gdzie można między innymi w prosty sposób: wskazać stan gazomierza, pobrać fakturę za paliwo gazowe, zaktualizować swoje dane, złożyć reklamacje. Inne formy kontaktu z gazownią to z kolei skorzystanie z infolinii. Numery telefonów do Polskiej Spółki Gazownictwa przypisane są odrębnie dla każdego regionu kraju, dzięki temu obsługa zgłoszeń przebiega szybko i bez problemów. Poza tym wszelkie sprawy związane z dostarczaniem i sprzedażą paliwa gazowego można również załatwić stacjonarnie w jednym z oddziałów obsługi klienta Polskiej Spółki Gazownictwa.

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności