Strona główna » Gazownia Przemyśl

Gazownia Przemyśl

Podłączenie domu do sieci gazowej

Aby zrealizować przyłączenie do sieci gazowej, należy po pierwsze złożyć wniosek o wydanie warunków przyłączenia gazowego. Następnym etapem jest podpisanie umowy o przyłączenie do sieci gazowej i zrealizowanie instalacji gazowej, którą może natomiast wykonać również gazownia po zawarciu z nią właściwej umowy. Ostatnim etapem przyłączenia budynku do sieci gazowej jest z kolei zamontowanie gazomierza. Wszelkie formalności związane z tą sprawą można uregulować jednocześnie przez internet, gazownia udostępnia dla swoich klientów odpowiedni portal przyłączeniowy.

Jak wstrzymać dostawy paliwa gazowego do nieruchomości?

W trakcie przebudowy instalacji gazowej lub jej naprawy czy montażu, należy ze względów bezpieczeństwa zatrzymać dostarczanie gazu ziemnego. Wykonać to należy za pomocą właściwego wniosku, który trzeba złożyć do gazowni przez internet, a także osobiście w jednym z jej placówek obsługi klienta. Wstrzymanie dostarczania gazy nie oznacza natomiast braku faktur. Wystawiane faktury nie będą jedynie posiadały zużycia gazu. Dodatkowo warto pamiętać, że wstrzymanie dostaw gazu na wniosek odbiorcy jest usługą odpłatną.

Gazownie w innych miastach

Polska Spółka Gazownictwa Przemyśl

Kontakt PSG Przemyśl

37-700 Przemyśl
ul. Rogozińskiego 40
tel. 16 670 54 03
faks 16 679 11 40

rejon-przemysl

 

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności