Strona główna » Gazownia Wadowice

Gazownia Wadowice

Ile kosztuje przyłączenie budynku do sieci gazowej?

Orientacyjny cennik kosztów związanych z wykonaniem podłączenia budynku do sieci gazowej to mniej więcej dwa tysiące złotych netto, w przypadku klientów indywidualnych, których podłączenie ma długość do 15 metrów. Wszystkie koszty za podłączenie domu do sieci gazowej są zawarte w zawieranej umowie z gazownią na podstawie wydanych warunków podłączenia do sieci i taryf Polskiej Spółki Gazownictwa. Dodatkowo do kosztów przyłączenia sieci gazowej do domu trzeba również doliczyć koszt wewnętrznej instalacji gazowej.

Zakup szafki gazowej przeznaczonej na licznik

W momencie wykonywania przyłącza gazowego przez gazownie szafka gazowa przystosowana na zamontowanie w niej gazomierza jest zakupywana oraz montowana przez gazownie. Dlatego odbiorca musi wyłącznie przygotować odpowiednie miejsce na jej umieszczenie. Istnieje jednak możliwość zakupienia szafki gazowej osobiście, w takim przypadku jej koszt będzie odliczony od kosztu wykonania podłączenia przez gazownie.

Kontakt PSG Wadowice

34-100 Wadowice
ul. Wenecja 3
tel./faks 33 873 95 25
tel. 33 873 74 88
tel. 33 873 97 31

rejon-wadowice

 

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności