Strona główna » Gazownia Piaseczno

Gazownia Piaseczno

Podłączenie nieruchomości do sieci gazowej

By wykonać przyłączenie do sieci gazowej, należy po pierwsze złożyć formularz o wydanie warunków przyłączenia gazowego. Następnym krokiem jest podpisanie umowy o przyłączenie do sieci gazowej oraz zrealizowanie instalacji gazowej, którą może natomiast wykonać również gazownia po zawarciu z nią właściwej umowy. Ostatnim krokiem przyłączenia domu do sieci gazowej jest natomiast zamontowanie licznika gazu. Wszelkie formalności związane z tą sprawą można załatwić zarazem przez internet, gazownia udostępnia dla swoich klientów specjalny portal przyłączeniowy.

Zgłoszenie zmienienia dostawcy paliwa gazowego

Domy i przedsiębiorstwa podłączone do sieci dystrybucyjnej Polskiej Spółki Gazownictwa, określani także jako odbiorcy mają prawo zmienić dostawcę gazu. W takiej sytuacji nie ponoszą oni żadnych opłat, a sama procedura zmiany dostawcy zajmuje mniej więcej dwadzieścia jeden dni. Zmiana dostawcy gazu ziemnego wymaga złożenia do dystrybutora właściwego wniosku PZD (zgłoszenia zmiany sprzedawcy gazu) między innymi w oddziale gazowani, który jest następnie rozpatrywany przez nią. Wzór wniosku dostępny jest z kolei na portalu Polskiej Spółki Gazownictwa.

Gazownie w innych miastach

Polska Spółka Gazownictwa Piaseczno

Kontakt PSG Piaseczno

05-501 Piaseczno
ul. Stołeczna 4
tel. 22 667 39 59
faks 22 750 38 85

rejon-piaseczno

 

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności