Strona główna » Gazownia Mysłowice

Gazownia Mysłowice

Rozwiązanie umowy kompleksowej na sprzedaż gazu ziemnego

W momencie zmiany sprzedawcy gazu ziemnego i wypowiedzenia umowy kompleksowej jedną ze spraw jest poinformowanie o tym gazowni. Powiadomienie o zmianie dostawcy paliwa gazowego należy złożone z wykorzystaniem odpowiedniego druku, w którym podane będą informacje o danych klienta, danych wybranego i starego sprzedawcy oraz umowie z nim zawartej. Takie druki do pobrania dostępne są na portalu internetowym gazowni. Proces wypowiedzenia umowy kompleksowej na sprzedaż gazu ziemnego i zmiany sprzedawcy jest w pełni nieodpłatny.

Jak można wstrzymać dostawy paliwa gazowego do budynku?

W przypadku rozbudowy instalacji gazowej lub jej naprawy czy montażu, należy ze względu na bezpieczeństwo wstrzymać dostawy paliwa gazowego. Wykonać to trzeba za pomocą odpowiedniego dokumentu, który należy złożyć do gazowni online, a także osobiście w jednym z jej placówek obsługi klienta. Wstrzymanie dostaw gazy nie oznacza jednak braku opłat. Wystawiane faktury nie będą jedynie uwzględniały poboru gazu ziemnego. Dodatkowo trzeba pamiętać, że zatrzymanie dostaw gazu na prośbę odbiorcy jest usługą płatną.

Gazownie w innych miastach

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności