Strona główna » Gazownia Lublin

Gazownia Lublin

Poinformowanie o zmianie sprzedawcy paliwa gazowego

Domy i firmy podłączone do sieci dystrybucyjnej Polskiej Spółki Gazownictwa, określani także jako odbiorcy mogą zmienić sprzedawcę gazu. W takim przypadku nie ponoszą oni jakichkolwiek kosztów, a sam proces zmiany sprzedawcy zajmuje około dwadzieścia jeden dni. Zmienienie sprzedawcy gazu wymaga złożenia do Operatora Systemu Dystrybucyjnego odpowiedniego wniosku PZD (zgłoszenia zmiany dostawcy gazu) na przykład w placówce gazowani, który jest następnie rozpatrywany przez nią. Wzór druku można znaleźć jest z kolei na portalu Polskiej Spółki Gazownictwa.

Co zrobić, kiedy eBOK gazowni nie działa?

W sytuacji, kiedy eBOK gazowni nie działa, należy przede wszystkim sprawdzić, czy wpisywane loginy i hasła są w pełni odpowiednie. Kiedy problem nadal występuje, warto wiedzieć, że z gazownią można się skontaktować także na kilka innych sposobów. Pierwszy z nich to skorzystanie z infolinii gazowni, której numer znaleźć można online na portalu tej firmy. Druga opcja to z kolei wizyta w placówce obsługi klientów gazowni.

Gazownie w innych miastach

Polska Spółka Gazownictwa Lublin

Kontakt PSG Lublin

20-471 Lublin
ul. Diamentowa 15
tel. 81 445 21 02
tel. 81 445 21 03
faks. 81 445 21 06

rejon-lublin

 

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności