Strona główna » Gazownia Lubin

Gazownia Lubin

Wypowiedzenie umowy kompleksowej na dostawę gazu

W trakcie zmiany dostawcy gazu ziemnego i wypowiedzenia umowy kompleksowej jedną ze spraw jest poinformowanie o tym gazowni. Poinformowanie o zmianie dostawcy gazu ziemnego trzeba złożone z zastosowaniem właściwego wniosku, w którym podane będą informacje o danych klienta, danych wybranego i poprzedniego dostawcy oraz umowie z nim podpisanej. Tego typu formularze do pobrania dostępne są na portalu internetowym gazowni. Proces wymówienia umowy kompleksowej na sprzedaż gazu oraz zmiany sprzedawcy jest w pełni darmowy.

W jaki sposób wstrzymać dostawy paliwa gazowego do domu?

Podczas rozbudowy instalacji gazowej lub jej naprawy czy montażu, należy ze względu na bezpieczeństwo wstrzymać dostawy gazu. Zrobić to trzeba z wykorzystaniem odpowiedniego druku, który należy złożyć do gazowni online, a dodatkowo osobiście w jednym z jej oddziałów obsługi klienta. Zatrzymanie dostarczania gazy nie oznacza jednak braku opłat. Sporządzone rachunki nie będą jedynie zawierały zużycia gazu. Dodatkowo warto pamiętać, że zatrzymanie dostaw paliwa gazowego na prośbę odbiorcy jest usługą odpłatną.

Gazownie w innych miastach

Polska Spółka Gazownictwa Lubin

Kontakt PSG Lubin

59-300 Lubin
ul. Odrodzenia 6
tel. 76 844 25 10
faks 76 844 25 92

rejon-lubin

 

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności