Strona główna » Gazownia Maków Mazowiecki

Gazownia Maków Mazowiecki

Czym zajmuje się Polska Spółka Gazownictwa?

Polska Spółka Gazownictwa jest jedną ze spółek Grupy Kapitałowej PGNiG i jednocześnie Operatorem Systemu Dystrybucyjnego w Polsce. Jej funkcjonowanie polega w związku z tym na dostarczaniu paliwa gazowego siecią dystrybucyjną do klientów, a również sieci innych sprzedawców gazu ziemnego. PSG zajmuje się dodatkowo konserwacją i remontowaniem sieci gazowej oraz jej urządzeń, przeprowadzaniem pomiarów jakości paliwa gazowego i jego ilości poboru.

W jaki sposób niepoprawną pracę gazomierza?

Jeśli licznik gazu pracuje nieprawidłowo, każdy odbiorca paliwa gazowego ma prawo do jego sprawdzenia na żądanie. Formularz sprawdzenie poprawności wskazań gazomierza można złożyć przez internet korzystając z portalu gazowni eBOK, a dodatkowo osobiście w jednym z oddziałów obsługi klienta gazowni. Jeśli praca licznika jest właściwa, osoba zlecająca musi natomiast pokryć koszty zrealizowanego badania.

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności