Strona główna » Gazownia Kostrzyn

Gazownia Kostrzyn

Czym zajmuje się Polska Spółka Gazownictwa?

Polska Spółka Gazownictwa jest jedną ze spółek Grupy Kapitałowej PGNiG oraz jednocześnie Operatorem Systemu Dystrybucyjnego w naszym kraju. Jej działalność opiera się w związku z tym na dostarczaniu paliwa gazowego siecią dystrybucyjną do klientów, a też sieci innych sprzedawców gazu. PSG zajmuje się dodatkowo konserwowaniem i remontami sieci gazowej oraz jej urządzeń, przeprowadzaniem pomiarów jakości gazu ziemnego i jego ilości poboru.

W jaki sposób niepoprawną pracę licznika?

W sytuacji, kiedy gazomierz pracuje nieprawidłowo, każdy odbiorca gazu ma prawo do jego skontrolowania na żądanie. Wniosek skontrolowanie poprawności wskazań licznika można złożyć przez internet korzystając z portalu gazowni eBOK, a także samodzielnie w jednym z placówek obsługi klienta gazowni. W przypadku, gdy praca gazomierza jest właściwa, osoba zlecająca musi jednak pokryć koszty przeprowadzonego badania.

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności