Strona główna » Gazownia Lubin » Gazy techniczne Lubin

Gazy techniczne Lubin

Co to jest gaz techniczny?

Gazy techniczne to gazy albo ich mieszaniny, które w postaci skroplonej sprzedawane są najczęściej w odpowiednich butlach. Używane są one do różnych procesów przemysłowych. Gazy techniczne stosowane są także w medycynie, branży spożywczej, podczas eksperymentów naukowych. Wielu z nas styka się z nimi niemal codziennie, nie wiedząc o tym. Gazy techniczne sprzedawane są wobec tego przez wiele różnych przedsiębiorstw w Polsce.

W jaki sposób bezpiecznie transportować gazy techniczne?

Z reguły transport gazów technicznych mogą przeprowadzać jedynie specjalistyczne firmy, które stosują do tego odpowiednie samochody wyposażone w wentylację oraz gazoszczelną przegrodę, która odgradza kabinę kierowcy od towaru. Używany do użytku domowego gaz techniczny może być jednak przewożony z użyciem aut osobowych. W takim przypadku trzeba natomiast pamiętać o tym, aby butla z gazem: była przewożona w pozycji pionowej, zabezpieczona przed przemieszczaniem się w samochodzie, szczelnie zamknięta, dlatego trzeba przed jej przewozem skontrolować zawory. Co więcej nie należy również przewozić zbiorników z gazem technicznym w bagażnikach.

Gazy techniczne Lubin. Gaz techniczny lista dostawców:

LPNazwaAdresE-mailTelefonGodziny otwarcia
1 Czesław Michalewicz ul. Topolowa 23, 59-300 Lubin 692 78 23 09Pon – Pt: 8.00 do 16.00
2 REDI 59-300 Lubin, ul. M Skłodowskiej-Curie 97b76 841 52 66Pon – Pt: 7.00 do 15.00
Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności