Strona główna » Gazownia Jaworzno

Gazownia Jaworzno

Rozwiązanie umowy kompleksowej na dostawę gazu ziemnego

Podczas zmiany sprzedawcy gazu ziemnego i wypowiedzenia umowy kompleksowej jedną z formalności jest poinformowanie o tym gazowni. Powiadomienie o zmianie sprzedawcy paliwa gazowego trzeba złożone z wykorzystaniem odpowiedniego druku, w którym podane będą informacje o danych odbiorcy, danych wybranego i poprzedniego dostawcy oraz umowie z nim zawartej. Takie wnioski do pobrania udostępnione są na stronie internetowej gazowni. Proces wypowiedzenia umowy kompleksowej na dostawę paliwa gazowego i zmiany sprzedawcy jest w pełni darmowy.

Jak zbadać jakość gazu?

Każdy klient gazowni może w sytuacji podejrzenia, że dostarczany do jego domu gaz ma niewłaściwą jakość zlecić jego skontrolowanie. W takiej sytuacji odbiorca musi sam wybrać laboratorium do badania i opłacić je. W sytuacji, kiedy jednak jakość gazu ziemnego jest zbyt niska, koszt badania opłacany jest przez gazownie oraz można ubiegać się od niej o zadośćuczynienie za niedotrzymanie zapisów podpisanej umowy.

Gazownie w innych miastach

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności