Strona główna » Gazownia Milanówek

Gazownia Milanówek

Jak można podać odczyt licznika gazu?

Aby rozliczyć się ze sprzedaży gazu ziemnego, należy regularnie przekazywać aktualne wskazania gazomierza. Zrobić to można natomiast z wykorzystaniem dwóch różnych metod. Pierwszym sposobem na wskazanie stanu licznika jest skorzystanie z eBOK gazowni, na którym można dodatkowo sprawdzić między innymi należności za gaz oraz historię zużycia paliwa gazowego. Druga metoda polega natomiast na skorzystaniu z infolinii gazowni. Brak wskazania odczytu do gazowni skutkuje natomiast sporządzeniem rozliczenia na bazie informacji szacunkowych.

Czym zajmuje się Polska Spółka Gazownictwa?

Polska Spółka Gazownictwa jest jedną ze spółek Grupy Kapitałowej PGNiG i jednocześnie Operatorem Systemu Dystrybucyjnego w naszym kraju. Jej działalność opiera się wobec tego na dostarczaniu paliwa gazowego siecią dystrybucyjną do klientów, a również sieci innych sprzedawców gazu. PSG zajmuje się również konserwowaniem i remontami sieci gazowej oraz jej elementów, wykonywaniem pomiarów jakości gazu ziemnego i jego ilości zużycia.

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności