Strona główna » Blog » Sprzedawcy gazu » Gaz ziemny INEON dla domu i firmy
Sprzedawcy gazu

Gaz ziemny INEON dla domu i firmy

Gaz ziemny INEON dla domu i firmy

Firma INEON to jedna z młodszych firm na rynku obrotu gazem ziemnym. Wielkopolska spółka z siedzibą w Ostrowie Wielkopolskim ma w swojej ofercie sprzedaż gazu ziemnego dla odbiorców indywidualnych i biznesowych w dwóch wariantach. Dzisiaj przybliżymy szczegóły tych ofert.

Gaz ziemny INEON dla domu i firmy

Zacznijmy od oferty kierowanej do odbiorców indywidualnych. Mamy dostępne 2 warianty oferty o nazwie INEON Gaz:

  • Ineon Gaz 12
  • Ineon Gaz 24

Liczby w nazwie oferty mówią o czasie trwania umowy. Mamy do wyboru opcję podpisania umowy na rok oraz 2 lata. Dla przypomnienia napiszemy, że tak samo jak w przypadku innych sprzedawców gazu ziemnego, odbiorca, który zdecyduje się zmienić sprzedawcę gazu dalej otrzymywać będzie 1 rachunek za gaz ziemny, z taką samą wysokością opłat dystrybucyjnych bez konieczności wymiany licznika za gaz.

Cena gazu ziemnego, bo to interesuje nas najbardziej, w odniesieniu do firmy PGNiG jest niższa. Dotyczy to zarówno sprzedaży gazu ziemnego jak również opłat abonamentowych. W firmie INEON cena wynosi 9,17 gr/kWh netto, przy 9,392 gr/kWh netto w przypadku firmy PGNiG. W przypadku opłat abonamentowych mamy obniżkę na poziomie ok 2% od cen taryfowych PGNiG.

Gaz ziemny dla firmy od INEON

W przypadku odbiorców biznesowych dostępna na stronie jest oferta dla grupy taryfowej W-4. Ceny i warunki umowy są praktycznie identyczne jak w przypadku odbiorców indywidualnych. Nie zmienia się nawet nazwa oferty 🙂

Czy warto podpisać umowę z firmą INEON?

To co widać na pierwszy rzut oka to przede wszystkim bardziej atrakcyjne warunki cenowe w odniesieniu do firmy PGNiG, co na starcie daje możliwość generowanie oszczędności. O tym czy warto wybrać akurat ofertę firmy INEON, każdy musi zdecydować sam. My ze swojej strony zachęcamy do wejścia na nasze zestawienie ofert, gdzie można porównać oferty nie tylko firmy INEON, ale także innych sprzedawców gazu ziemnego.

Zapisywanie
Ocena użytkowników 3.83 (6 oceny)

Porównywarka ofert gazu

Przeczytaj także

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności