Strona główna » Blog » Sprzedawcy gazu » Po prostu gaz dla domu. Nowa oferta firmy Energa
Sprzedawcy gazu

Po prostu gaz dla domu. Nowa oferta firmy Energa

po prostu gaz dla domu

Okres wakacyjny nie dla wszystkich jest okresem odpoczynku. Tak jest między innymi w przypadku firmy Energa, która przygotowała ofertę o nazwie Po prostu gaz dla domu. Sprawdźmy jakie ceny gazu ziemnego oferuje w tej promocji firma Energa i czy poza niższymi opłatami za gaz ziemny osoby decydujące się na zmianę sprzedawcy gazu mogą zyskać coś jeszcze?

Po prostu gaz dla domu – prosta oferta od Energa

Jak sama nazwa może sugerować, w przypadku tej oferty zainteresowane osoby nie otrzymują w standardzie żadnych dodatkowych usług. To czym sprzedawca chce przyciągnąć do siebie nowych odbiorców gazu ziemnego to jego niższa cena. Ile w takim razie zapłacimy za gaz ziemny jeśli zdecydujemy się na zmianę sprzedawcy gazu?

Cena gazu ziemnego w firmie Energa w opisywanej ofercie dla grup odbiorców od W-1 do W-4 wynosi 9,2 gł/kWh netto i jest niższa niż w przypadku oferty standardowej PGNiG o 0,192 gr na każdej kWh. Dodatkowym plusem oferty są o ok 3% niższe ceny za opłatę abonamentową.

Co jeszcze powinniśmy wiedzieć o ofercie Po prostu gaz dla domu?

Minimalny okres obowiązywania umowy to 12 miesięcy. Po zmianie sprzedawcy gazu ziemnego, dalej będziemy otrzymywać 1 rachunek za gaz ziemny, a stawki opłat dystrybucyjnych nie ulegną zmianie.

W celu skorzystania z oferty wystarczy wypełnić formularz, który znajduje się w Internecie i czekać na kontakt ze strony sprzedawcy.

Zapisywanie
Ocena użytkowników 3 (1 ocena)

Porównywarka ofert gazu

Przeczytaj także

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności