Strona główna » Gazownia Stargard

Gazownia Stargard

Rozwiązanie umowy kompleksowej na dostawę paliwa gazowego

W trakcie zmiany sprzedawcy paliwa gazowego i wymówienia umowy kompleksowej jedną z formalności jest poinformowanie o tym gazowni. Powiadomienie o zmianie sprzedawcy paliwa gazowego trzeba złożone z zastosowaniem właściwego wniosku, w którym wskazane będą informacje o danych odbiorcy, danych nowego i poprzedniego dostawcy i umowie z nim zawartej. Takie wnioski do pobrania dostępne są na portalu internetowym gazowni. Proces wymówienia umowy kompleksowej na dostawę paliwa gazowego oraz zmiany dostawcy jest całkowicie nieodpłatny.

W jaki sposób wstrzymać dostawy gazu do domu?

Podczas remontu instalacji gazowej lub jej naprawy czy montażu, trzeba ze względu na bezpieczeństwo wstrzymać dostarczanie gazu ziemnego. Wykonać to należy z wykorzystaniem właściwego druku, który trzeba złożyć do gazowni przez internet, a dodatkowo osobiście w jednym z jej punktów obsługi klienta. Wstrzymanie dostaw gazy nie oznacza natomiast braku faktur. Sporządzone faktury nie będą jedynie posiadały zużycia gazu. Dodatkowo należy pamiętać, że wstrzymanie dostaw gazu na prośbę odbiorcy jest usługą odpłatną.

Gazownie w innych miastach

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności